تبلیغات
دلنوشت - ایران بر قله ی پیشرفت....

دلنوشت

حرف دل:

من اشکامو به تو دادم / دیدم چشما همه تو خوابن

قبر ساخنم از اتاقم / نفسم حبس شد / بدنم سرد شد/ ولی روحمو گرم نگه داشتم رو اجاقم

من همیشه بازنده بودم روی کاغذ / ولی همیشه جلو رفتم توی راهم

این دنیا با من بد بود / تاسم عددش کم بود / هنوز نباختم این غمارو نه  نه


سلام بچه ها.خوبین؟

وقتی غروبای جمعه آهنگه غمگین گوش میدی چه حالی میده مخصوصا اگه پاییز باشه.داشتم منو ببخشه بهرام و گوش میدادم خیلی حال داد.(میدونم 99% نمیدونین بهرام کیه اگه وقت شد بعدا معرفیش میکنم)

بگذریم...

پسته قبلیو که گذاشتم بازدید وبلاگ اون روز 120 نفر شد که بالاترین بازدید تو این چند وقته بود که دمه همتون گرم.البته من قبلا وبلاگای دیگه ایم داشتم مثلا یکیش در مورد موسیقی بود که در همیشه بازدیدش بالای 150 بود ولی واسه این وبلاگ که موضوعش عامه پسند نیست 120 تا خیلی بالاس.

25 ام که فکر کنم دوشنبه میشه یه پست آماده کردم که بیاد رو وبلاگ ولی احتمالا اون موقع به اینترنت دسترسی ندارم واسه همین تنظیم میکنم که اون موقع مطلب خودش بیاد رو وب.اینم بگم که از شنبه عصر تا 8-9 روز خیلی نت دم دستم نیس پس اگه نتونستم نظراتونو تایید کنم از دستم ناراحت نشین ایشالا جبران میکنم.در ضمن احتمالا نمیتونم خبر تون کنم پس خودتون مرام بذارید 25 ام بیان پستمو بخونید.

در مورد پست امروزم بگم که کلی فکر کردم که این پستو بذارم یا نه چون متنش بنظرم قوی بود گفتم واسه شما ام بذارم وگرنه من هیچ علاقه ای به سیاست و این داستانا ندارم

زیاد حرف زدم.فدای همتون.بای

 

با سلام خدمت ملت غیور ایران ، آریایی های وطن پرست ، با سالها تمدن ، مردم همیشه در صحنه ، مردم نکته سنج و دقیق و باهوش و صاحب فرهنگ و تاریخ غنی و کوروش بزرگمون و دومادشون داریوش جان و بقیه فضلا و عقلا و حکما و ادبا و اندیشمندان و دکتر و مهندس و جوانان حماسه آفرین و خلاصه از این حرفا 

(دستم خسته شد)

 

ما هم خوبیم! کی گفته ما بدیم؟کی گفته عقب افتاده ایم و غرب و شرق زده شدیم! ما کاملا عادی هستیم.اصلا هم عقب افتاده نیستیم.این جوامع غربی هستند که "جلو رفته" هستن!

 

ما هم ورزش داریم.فوتبال داریم.بازی می کنیم هرچند فقط قر و فرش رو یاد گرفتیم و بازیکنامون انقدری که روی استایل کریس رونالدو وقت ضربه آزاد ، تمرین کردن رو یه پاس ساده تمرین نکردن!بقیه ورزشکارها هم که وضعشون همه خوبه مخصوصا اگه با اسرائیل بازی داشته باشن که دیگه خونه و ماشین و ویلا و ژیلا و غیره هدیه خواهند گرفت و از کرایه خونه و مترو هم راحت میشن

 

ما هم ماهواره داریم تو فضا. هرچند وزن کلش اندازه زباله های فضاییه که کشورهای دیگه تولید کردن و البته طبق آخرین پیامش ثابت شد که زمین یه قسمت بزرگیش آبه!

 

ما هم سیاستمدار قوی داریم.اتفاقا خیلی هم شجاعه! میره آمریکا به همه فحش می ده و این تمام نیازهای ما رو برآورده می کنه!سیاست داخلیش که حرف نداره.تقریبا هر روز دیگه راهپیمایی های حماسی انجام میشه.سیاست خارجیش که باعث افتخاره.کل قاره آفریقا + تمام کشور های بزرگ دنیا با ما دوست هستن.به جز چند تا کشور کوچیک مثل آمریکا و انگلیس و فرانسه و این جوجه موجه ها.عوضش باج ندادیم به هیچ خری!

 

ما هم صنعت داریم. خیلی هم پر رونقه.مثلا ماشین می سازیم ارزون و از دم قسط.هرچند اگه باد بیاد امکان چپ شدنش زیاده! ولی حتمی که نیست!من نمیدونم مردم چرا هنوز پیکان 56 سوار می شن؟ ماشین انگلیس خبیث.درسته آخم نمی گه ولی آخه ارق ملی چی میشه پس؟سمند بخر فوقش یه سال بعدش که خراب میشه میری یکی دیگه می گیری.

 

ما از لحاظ علمی هم بهترین دنیا هستیم! بزرگترین دانشگاه دنیا در ایرانه! اسمش اوینه.جاشم که بلدیم.هر وقت قسمت باشه میریم تحصیل می کنیم و میایم.بعضی وقتا هم قسمت نمی شه ، نمیایم!

 

از لحاظ هنر که دیگه معروفیم.اصلا هنر نزد ایرانیان است و بس!همه انواع هنر رو داریم.اصلا بیشتر از هفتا هنر داریم!شاید خیلی بیشتر.هنر دروغ گویی ، هنر تظاهر ، هنر آشپزی یه جوری که یه وجب روش روغن باشه .. بازم بگم؟

هنرای دیگه هم که همه ارشاد شدن تو وزارت خونه مرتبطشون.موسیقی داریم مثل کره!سینما داریم مثل ماست!بقیه شم به ترتیب مثل باقی لبنیات هستند.

 

از لحاظ حقوقی هم که سرآمدیم. همه دنیا رومون قسم می خورن!این همه وکیل های خوب داریم.هرچند الآن در حال تحصیل هستن! صبر کنین تحصیلشون تموم شه آزاد شن میان خدمتتون.

 

از لحاظ اقتصادی که دیگه حرفش رو نزن.همین الآن من می تونم برم 15 میلیون وام بگیرم.هرچند بهره ش نزدیک 40% میشه ولی این که نزول نیست! این بانکداریه اسلامیه اسمش یاد بگیر.یارانه ها هم که آزاد شده دیگه حتی فقیر هم نداریم.نفتم که سر سفره ست.انرژی هسته ای هم که به زودی میاد اون سر سفره.تریت کنین بخورین حالشو ببرین.

 

گفتم "تریت" یاد رسانه ملی مون افتادم.با بیش از 7 کانال سیمایی (یعنی دقیقا 8 تا) وچندین ایستگاه مفرح صدایی یکی از بزرگترین رسانه های ملی دنیاست.برنامه های امروز تلویزیون هم که به شرح زیر است:

آمریکا از نمای نزدیک

آمریکا بد است

مرگ بر آمریکا

انگلیس خبیث

اسرائیل غاصب

دشمنان انقلاب

دشمنان مردم

بررسی جریان فتنه آمریکایی

دیروز امروز فردا 

آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند

آمریکای جهانخوار

آمریکای بد ، احمق، خاک بر سر،بی فرهنگ و کافر ****کش و مادر**** حروم زاده ... اه اه اه

 

اگرم کسی هست که داره اذیت میشه اون 2 3 خط اول رو یکبار دیگه بخونه که آروم بشه.تو این سالها جمله های 2 3 خط اول این نوشته بسیار جواب داده.

حالا که فهمیدیم چقدر کشور خوبی داریم بیایید دست در دست خر دهیم به مهر.میهن خویش را کنیم آباد


نوشته شده در جمعه 22 مهر 1390 ساعت 05:55 ب.ظ توسط علیرضا نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : Pichak