تبلیغات
دلنوشت - دلنوشت 1 ماهه شد

دلنوشت

سلام می کنم به تمام دوستان عزیز وبلاگ نویس و وبلاگ خوان.امیدوارم که حال همه تون خوب باشه.این آرزو رو همه برای هم می کنن ولی برای من از ته قلب هست.موضوع امروزمون که کاملا مشخصه.بله درست فهمیدین.۱ ماه از تولد دلنوشت می گذره و من از دست همه تون ناراحتم.می گی چرا؟خوب معلومه دیگه آقا یکی نیومد یه کادویی واسه این بچه بیاره.بابا دمتون گرم.

دور از شوخی باید بگم که شما ها بودین من رو نگه داشتین نه خودم.درسته که ۱ ماهه شدیم ولی هنوز از آب و گل درنیومدیم.مرسی از تبریکهای نگفته تون.چون متنهای قبلیم بلند بود این یکی روکم می نویسم.از 25شهریور تا 25 مهر یک ماه میشه.البته وبلاگ زودتر از 25 شهریور راه افتاد ولی قبلا واستون توضیح دادم که کاره اصلی از 25 شهریور شروع شد واسه همین تولد وبلاگ شد 25 شهریور!

همه پدر مادرا به بچه هاشون بابا مامان یاد می دن ولی من می خوام به این کوچولو عشق یاد بدم.چون عشق زندگی رو ازین رو به اون رو می کنه.امیدوارم که عاشق باشید تا به روی خوش زندگی لبخند بزنید.

البته الان که دارم این پست و تایگ میکنم23 مهره ساعتم 2 و48 دقیقه ی نصفه شبه.ولی شما این پستو 25 ام میبینین.چون 25 ام احتمالا اینترنت دمه دستم نیست از الان گستو آماده کردم.نمیدونم چرا انقدر حالم گرفته اس.چند روزه بی دلیل این طوری شدمو از دسته همه چی خسته ام.بیشتر از همه ام از دسته خودم ناراحتم.الانم که بیخوابی زده به سرم.

با بهترین آرزوها برای شما...علیرضا


نوشته شده در دوشنبه 25 مهر 1390 ساعت 07:07 ق.ظ توسط علیرضا نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : Pichak